• Podmínky použití :

    Přístupem a používáním (prohlížením) našich webových stránek, používáním informací v nich obsažených, objednáváním zboží nebo odesíláním formulářů dáváte najevo, že souhlasíte s podmínkami použití. Vyhrazujeme si právo měnit, aktualizovat, přidat nebo odstranit jakékoliv informace na těchto stránkách. Společnost VMB Autodoprava není v žádném případě odpovědná za přímé, nepřímé či jiné škody vyplývající z používání tohoto webu.

  • Ochrana soukromí :

    Respektujeme Vaše soukromí. Většina informací obsažených na tomto webu je dostupná bez toho, že byste museli o sobě poskytovat jakékoliv informace. Určité osobní údaje jsou vyžadovány pouze v případě kontaktu a registrace přes webové formuláře nebo při objednávce zboží a služeb. Takto získaná data jsou k dispozici pracovníkům společnosti VMB Autodoprava nebo v nezbytně nutném rozsahu také partnerům, kteří zajišťují zpracování těchto dat.

  • Copyright :

    Všechny informace, obrázky a materiály zveřejněné na tomto webu jsou vlastnictvím společnosti VMB Autodoprava a jsou určeny pouze pro osobní a nekomerční použití. Jakékoliv jiné nakládání s těmito daty (publikování, kopírování, licencování, prodej apod.) je možné pouze na základě našeho písemného svolení.